Loading…

Aeroplani bën ulje emergjente për shkak të erës së keqe brenda tij

  • 19/08/2019 | 09:55

Aeroplani bën ulje emergjente për shkak të erës së keqe brenda tij

Një lajmërim për një erë të mundshme në një kabinë aeroplanësh ka devijuar një fluturim të nisur nga Londra për në Boston, transmeton Gazeta Metro.


Një deklaratë nga linja ajrore thoshte që Airbus A330-300 me 154 pasagjerë dhe një ekuipazh prej 12 personazh zbriti në Boston në orën 11,48 pas orës lokale, rreth një orë e gjysmë pas ngritjes nga Filadelfia. Avioni ishte nisur për në Aeroportin Heathroë të Londrës.

Linja ajrore tha që asnjë pasagjer nuk ishte paraqitur si i sëmurë. Një ekip mirëmbajtjeje po shqyrtonte çështjen pasi aeroplani arriti në një portë. Burimi i aromës nuk dihet aktualisht./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë