Loading…

Aeroplani për pak sa nuk godet punëtorin në pistë |PAMJE

  • 16/05/2019 | 09:15

Aeroplani për pak sa nuk godet punëtorin në pistë |PAMJE

Një aeroplan në aeroportin “Silvio Pettirossi”, për pak sa nuk ka goditur një punëtor që po punonte në pistë, trasnmeton Gazeta Metro.


Derisa punëtorët po rregullonin një grope në pistë, aeroplani bën ulje dhe për pak ngjarja mund të kthehej në tragjedi.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë