Loading…
Aeroplani xhirohet duke ateruar, por ajo që i ndodh i frikëson të gjithë |PAMJE
  • 26/09/2018 | 17:12

Aeroplani xhirohet duke ateruar, por ajo që i ndodh i frikëson të gjithë |PAMJE

Një video e publikuar në Facebook shfaq një aeroplan teksa ateron.

Aeroplani me 146 pasagjerë po ateronte dhe ishte duke u xhiruar kur ndodhi një prishje në aterim.

Për fat, në fund gjithçka përfundoi mirë, megjithëse brenda paniku ishte sigurisht shumë i madh.

A320 Landing Gear Failure

When Airbus_A320 Landing Gear Failure at LAX

Posted by Smart Engineering on Tuesday, 12 December 2017

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë