Loading…

Afërdita Dresha befason me format trupore

  • 16/06/2019 | 13:43

Afërdita Dresha befason me format trupore

Afërdita Dreshaj njihet si një vajzë mjaft ‘hot’, përmasat e saj trupore i’a mundsojnë që të jetë një modele mjaft e suksesshme shqiptare, shkruan Indeksonline, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ishte pjesë e disa projekteve muzikore me disa bashkëpunime dhe këngë solo. Por vëmendja më e madhe e saj vazhdimisht ishte modelimi.

Afërdita tanimë në paraqitjet e saj del zakonisht me burrin e saj, Jakub Kindl.

Ata shfaqen gjithnjë të lumtur përkrah njëri tjetrit, e kësaj radhe Afërdita me fustanin që ka zgjedhur po shkëlqen përkrah burrit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë