Loading…

Afërdita Dreshaj bëhet me Porsche luksoze

  • 01/08/2020 | 08:35

Afërdita Dreshaj bëhet me Porsche luksoze

Afërdita u bë me veturë të re.


Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze, shkruan lajmi.net.

Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim të lart.

“I dashuri im i ri është këtu. I dua kuq e zi”, ka shkruar ajo sipër atyre imazheve që i ndau me ndjekësit nga vetura e re.

Kujtojmë se Afërdita Dreshaj është e martuar me hokeistin çek Jakub Kindl.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë