Loading…

Afërdita Dreshaj e Jehona Dreshaj provokojnë nga plazhi, publikojnë video në bikini

  • 06/06/2021 | 11:08

Afërdita Dreshaj e Jehona Dreshaj provokojnë nga plazhi, publikojnë video në bikini

Këngëtarja e njohur është bërë nënë së fundmi.


Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një djalë, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur vet ajo duke postuar një fotografi, ku shihet në minutat e parë pas lindjes.

Ndërsa sot ajo u shfaq në rroba banje duke theksuar linjat trupore vetëm dy muaj pasi solli në jetë djalin Sky Blue.

Ajo dukej se po shijonte mjaft shumë kohën e bukur teksa dokumentoi qëndrimin e saj në plazh me motrën.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë