Loading…

Afërdita Dreshaj në realizim të fotosesionit me barkun e rrumbullakosur

  • 20/01/2021 | 08:26

Afërdita Dreshaj në realizim të fotosesionit me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja me anë të postimeve ka treguar se po përgatit fotografi të reja.


Ajo ka postuar në Instagram, imazhet ku shihet me fotografin e njohur Fadil Berisha.

Afërdita shihet e veshur në fustan me ngjyrë të zezë dhe të kaltër gjatë marrjes së pozave.

Ajo është shoqerinë e bashkëshortit dhe motrës së saj. Ndryshe, Afërdita nuk ka zbuluar se kur do e publikoi fotosesionin.

Rikujtojmë se, këngëtarja është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë