Loading…

Afërdita Dreshaje vendosur t’i kthehej super format menjëherë pas lindjes së djalit

  • 29/04/2021 | 23:02

Afërdita Dreshaje vendosur t’i kthehej super format menjëherë pas lindjes së djalit

Afërdita Dreshaj pak javë pasi lindi fëmijën, ka nisur punën për t’i rikthyer linjat e dëshiruara.


Modelja ka publikuar disa video e fotografi, me të cilat bëri të ditur se i është kthyer palestrës pas pak javësh.

Ajo edhe pse ka pak kohë që e solli në jetë djalin Sky Blu, duket në formë shumë të mirë.

Kthehem pas 6 javësh!!! Mezi pres t’ju tregoj njerëz”, ka shkruar Afërdita sipër videos së shkrepur në palestër.

Ndryshe, Afërdita deri në ditët e fundit të shtatzënisë nuk e kishte ndalur palestrën për asnjë moment.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë