Loading…

Afërdita provokon nga palestra, tregon format e saj bombastike

  • 24/01/2020 | 18:19

Afërdita provokon nga palestra, tregon format e saj bombastike

Ajo është femra më e komentuar e show-bizzit.


Afërdita Dreshaj jo më kot konsiderohet si një nga femrat më seksi në estradë.

Afërdita Dreshaj është mjaft aktive në rrjete sociale, modelja që dikur kishte provuar veten edhe në muzikë ka nisur të premten me sport, shkruan lajmi.

Orët e para të mëngjesit biondina ka publikuar disa video në Instagram ku shihet duke kryer seancën e sotme stërvitore, dhe mundi i saj po jep rezultate.

Ndryshe, jeta e saj sentimentale po shkon si është më së miri, Afërdita dhe Jakub po kalojnë çastet më të mira në lidhjen e tyre bashkëshortore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë