Loading…

Afrim Muçiqi pjesë e Big Brother Vip Kosova?

  • 24/01/2023 | 19:11

Afrim Muçiqi pjesë e Big Brother Vip Kosova?

Hyrja e Vedat Bajramit në “BBVK” është mirëpritur mjaftë mirë nga ndjekësit e këtij reality-show.


Por një imazh i cili po qarkullon orëve të fundit në rrjetet sociale është ai i Afrim Muqiqit.

Një person ka publikuar një imazh ku shihet bashkë me këngëtarin, duke marrë vëmendje mbishkrimi i postimit.

“I uroj suksese si banor i ri në BBVK”, ishte shkrimi krahas imazhit. Se a do të futet me të vërtetë në shtëpinë e famshme, mbetet të shohim ditëve në vazhdim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë