Loading…

Afron rikthimi në fushë, Chelsea tregon gjendjen e Armando Brojës

  • 19/09/2023 | 20:25

Afron rikthimi në fushë, Chelsea tregon gjendjen e Armando Brojës

Duket se pritja për të parë Armando Brojën në fushë nuk do të zgjasë dhe shumë.


Sulmuesi kuqezi vazhdon të stërvitet me skuadrën e Çelsit, teksa pritet vetëm të kapi ritmin e pjesës tjetër të ekipit.

Së fundmi, klubi londinez postoi disa foto nga stërvitja e lojtarëve, ku mes tyre ishte dhe Broja, i cili duket se është gati për minutat e para pas thuajse një viti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë