Loading…
Afrona Dika sot feston ditëlindjen, Blero me urim shumë prekës |FOTO
  • 09/08/2018 | 19:01

Afrona Dika sot feston ditëlindjen, Blero me urim shumë prekës |FOTO

E dashura e këngëtarit Blero me këtë rast ka marrë një urim të veçantë nga ky i fundit, i cili me anë të një postimi në Instagram i ka treguar se sa e vlefshme është ajo për të.


Shpirti yt, zemra jote, personaliteti yt, prekja jote, sytë e tu, buzëqeshja jote, aroma jote, ngrohtësia jote, karakteri yt, reflektimi yt. Bota ka nevojë për njerëz si ti! Por unë kam nevojë për ty më së shumti, babyLove. Urime ditëlindjen dashuria ime e përhershme. Ti je bota ime”, janë fjalët që Blero i ka shkruar përkrah fotografisë së postuar ku ai shihet duke e puthur Afronën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë