Loading…

Agim Bahtiri braktisë AKR’në, i bashkohet Vetëvendosjes

  • 21/08/2019 | 22:16

Agim Bahtiri braktisë AKR’në, i bashkohet Vetëvendosjes

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri i është bahkuar Lëvizjes Vetëvendosje, trasnmeton Gazeta Metro.


Bahtiri i cili momentalisht është antëar i AKR’së së Behgjet Pacollit, këtë të premte do t’i bashkohet VV’së së Albin Kurtit, dhe jo vetëm, por bashkë me të Vetëvendosjes do t’i bashkohen edhe 600 aktivistë të rinj.

Lajmi u bë i ditur para pak çastesh nga gazetari Arben Ahmeti. Ahmeti tha se Bahtiri ka lajmëruar se do të dalë në konferencë për media të premten.

Megjithatë nga AKR nuk janë në dijeni për këtë aderim, dhe nuk janë njoftuar ende zyrtarisht./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 21/01/2020 | 08:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë