Loading…

Agim Veliu i reagon Lutfi Hazirit gjatë debatit: S’po i tregon gjërat saktë

  • 27/07/2021 | 23:21

Agim Veliu i reagon Lutfi Hazirit gjatë debatit: S’po i tregon gjërat saktë

Deputeti Agim Veliu i ka reaguar nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri, lidhur me deklaratën e tij se ai dha dorëheqje nga posti i kryetarit të degës në Besianë.


Në emisionin Pressing në T7, Haziri ka thënë se Veliu dha dorëheqje vullnetarisht nga ky post.

Por Veliu, i cili ishte duke përcjellë emisionin, ka reaguar ndaj kësaj deklarate.

“S’po i tregon gjërat saktë”, ka thënë ai.

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, kishte vendosur së bashku me Kryesinë që postin e kryetarit të degës së Besianës t’i jepet kandidatit për kryetar.

Kandidat për kryetar të kësaj komune nga LDK është Ekrem Hyseni.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë