Loading…

Agim Veliu lajmërohet nga Suedia me flamurin e Dardanisë

  • 09/10/2021 | 14:35

Agim Veliu lajmërohet nga Suedia me flamurin e Dardanisë

Deputeti i LDK-së, Agim Veliu është lajmëruar me një postim në Facebook pas një kohe të gjatë.

Veliu ka postuar një fotografi ku shihet me flamurin dardan, flamuri i propozuar nga ish-Presidenti Ibrahim Rugova si flamur shtetëror.

Sipas përshkrimit të fotografisë, Veliu ndodhet në Stokholm, kryeqytetin e Suedisë.

Më poshtë shkrimi i tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë