Loading…

Agim Veliu nuk jep shpjegim për takimin e LDK’së

  • 08/05/2017 | 12:00

Agim Veliu nuk jep shpjegim për takimin e LDK’së

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, pas mbledhjes së mbajtur në selinë e këtij subjekti, nuk ka dhënë detaje rreth këtij takimi.


Ai për media shkurtimisht, ka mohuar të jetë mbajtur mbledhje e kryesisë së LDK-së.

Ky takim është thirrur urgjent pas dështimit të mbledhjes së qeverisë për Demarkacionin, e cila u thirr për të mërkurën. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë