Loading…

Agnesa shfaqet me fustanin më unik

  • 19/08/2022 | 19:49

Agnesa shfaqet me fustanin më unik

Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë e dalluar për stilin dhe bukurinë natyrale.


Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke pozuar në mënyrë të dalluar.

Këtë herë, me një fustan të bukur dhe rregullim perfekt e bukura Agnesë bën dritë.

Po ashtu, grimi që e bën të duket bukur nuk i mungon asnjëherë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë