Loading…

Agron Kuçi jep lajmin e madh: Turne tradicional i boksit në nderim të Luan dhe Haxhi Krasniqit

  • 30/10/2021 | 21:02

Agron Kuçi jep lajmin e madh: Turne tradicional i boksit në nderim të Luan dhe Haxhi Krasniqit

Kryetari i Junikut, Agron Kuçi ka takuar sonte të rinjtë junikas. Ai me këtë rast atyre dhe të gjithë qytetarëve të Junikut ua ka dhënë lajmin e madh.


Sipas Kuçit, nga ky vit në Junik do të mbahet turneu tradicional i boksit. Ky turne do të mbahet në nderim të dy ikonave sportive ndërkombëtare të Junikut, boksierëve Luan e Haxhi Krasniqi.

Turneu është caktuar të mbahet më 28 Nëntor, në Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë.

Agron Kuçi në balotazhin e 14 nëntorit do të ballafaqohet me Ruzhdi Shehun e LDK-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
marke[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë