Loading…
Ah këto pulat! Sa dinë të jenë të mërzitshme… dhe të rrezikshme! (VIDEO)
  • 31/10/2018 | 19:19

Ah këto pulat! Sa dinë të jenë të mërzitshme… dhe të rrezikshme! (VIDEO)

Kushdo që ka pasur rastin të rritet i rrethuar me kafshë shtëpiake, e di sa mund të ketë kënaqësi fëmijërore kur e merr në dorë zogun e pulës vetëm disaditësh.

Por, ç’ndodh me ata zogj kur të bëhen pula e gjela? disa prej tyre mbeten manarë, por një numër i madh i tyre bëhen luftarakë. Për këtë janë bindur edhe këta fëmijë…

Shikojeni videon, të cilën ua sjell gazetametro.net:

Chicken Attacks

When Chickens Attack! Coming to a theater near you…

Posted by Best Pets Ever on Tuesday, 31 July 2018

/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë