Loading…

Ahmeti-Mustafës: Të gjitha projektet që i nisi LDK’ja, përfundojnë në mandatin tim

  • 21/03/2017 | 21:13

Ahmeti-Mustafës: Të gjitha projektet që i nisi LDK’ja, përfundojnë në mandatin tim

I pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar deklratat e LDK’së, saktësisht të kryeministrit Mustafa se kjo parti është e para.


“Kur po e dëgjoj LDK po mendoj se jam shumë me fat. Të gjitha projektet që ata i kanë nis po përfundojnë në mandatin tim. 13 vjet nuk arriten me i realizu e na i kanë lënë neve me i përfundu”, ka thënë Ahmeti, përcjell gazetametro.net

Lexoni publikimin e plotë të Ahmetit:

Kur po e dëgjoj LDK po mendoj se jam shumë me fat. Të gjitha projektet që ata i kanë nis po përfundojnë në mandatin tim. 13 vjet nuk arritën me i realizu e na i kanë lënë neve me i përfundu.

Edhe lufta ndaj korrupcionit dhe ndalja e ndërtimeve pa leje paska qenë projekt i LDK së, vetëm kanë prit vitin 2014 me i ndal. Hajgare!

I falënderoj qytetarët e Prishtinës që në vitin 2013 e ndalen projektin e shkatërrimit të Prishtinës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë