Loading…

Ahmeti pas 6 ditësh e pranon se ishte në Jahtën e Devollëve (Video)

  • 30/03/2017 | 20:32

Ahmeti pas 6 ditësh e pranon se ishte në Jahtën e Devollëve (Video)

Pas publikimit të fotove nga Gazeta Metro, ku kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti shihet në jahtin e Devollëve në Budva të Malit e Zi, atij i janë dashur 6 ditë që ta pranojë këtë.


Ahmeti në intervistë në emisionin Jeta në Kosovë, ka thënë fjalë tjera nga ato në këto gjashtë ditë që nga publikimi i fotove nga Gazeta Metro të shtunën në mbrëmje.

Ai më në fund e ka pranuar që ka qenë në jahtë. Ahmeti thotë se në Jahtë e ftuan disa miq, dhe hyri për ta pirë një pije. Kryetari Ahmeti, ndër të tjera e pranon se aty ishte prezent edhe Blerim Devolli.

Ahmeti në intervistë ka qenë kontratiktorë duke thënë pranon të qeraset me pije në jahtën e Blerim Devollit, por do të kërkojë hetim ndaj tij për keqpërdorime të caktuara. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë