Loading…

Ahmeti Thaçit e Mustafës: Çfarë po kërkoni në Bruksel?

  • 23/01/2017 | 12:56

Ahmeti Thaçit e Mustafës: Çfarë po kërkoni në Bruksel?

I pari i kryeqyetit, Shpend Ahmeti ka pyetur se pse Thaçi e Mustafa duhet të shkojnë në Bruksel menjëherë pasi Vucici i thërrët ata, trasmeton gazetametro.net.

Ahmeti në një publikim në rrjetin social shkruan:

“Serbia ndërton murin, dërgon trenin dhe ngrit fletëarreste për UÇK (Ramush Haradinaj) dhe mandej thotë hajde po negociojmë për këto tema në Bruksel. Me këto tema dhe posaqërisht me Ramushin në burg nuk e di pse Thaqi e Mustafa duhet të shkojnë menjëherë si të thirr Vuqiq”, ka përfunduar Ahmeti. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë