Loading…

Ahmeti tregon se çka është prioritet i partive shqiptare në Maqedoni

  • 30/04/2017 | 15:20

Ahmeti tregon se çka është prioritet i partive shqiptare në Maqedoni

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka porositur partitë shqiptare në Maqedoni që t’i lënë pastrimet e hesapeve për më vonë, e tani të përqendrohen që t’i japin fund regjimit autokratik, siç ai është shprehur.


“Po i shoh partitë shqiptare në Maqedoni duke akuzuar njëra tjetrën për ikje, tensionim, mosprekje nga policia e shumë të tjera. Do të ketë kohë edhe për pastrim hesapesh më vonë por tani besoj se prioriteti numër një duhet të jetë fundi i një regjimi autokratik që edhe organizoi sulmin javën që po shkon. Mos i ngatërroni prioritetet”, ka shkruar Ahmeti, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë