Loading…

AirPod 2 mund të kenë ngjyrë të zezë metalike

  • 18/02/2019 | 15:36

AirPod 2 mund të kenë ngjyrë të zezë metalike

Që kur AirPod janë lansuar para tri vitesh, shfrytëzuesit e kanë lutur kompaninë Apple, që t’i sjellë edhe në ngjyra tjera, pos të bardhës.

Duket se kjo dëshirë është plotësuar, pasi gjenerata e re e këtyre kufjeve, do të vijë e lyer me të zezë metalike.

Sipas Economic Daily News, zinxhiri furnizues i pajisjeve të Apple, ka nisur t’i prodhojë AiPod 2 me ngjyrën e errët, të cilën e ka edhe mbushësi AirPower, ndryshim që ka ndikuar në vonimin e lansimit të tyre, që gjithnjë thuhet se po ndodhë si pasojë e sfidave teknologjike.

Nuk është se kufjet kanë ndryshuar vetëm nuancë, pasi edhe përfundimet e i ka shumë më ta dalluara.

Raporti nuk bën të ditur ndonjë detaje tjetër rreth AirPod 2, që thuhej se do ta kenë edhe mundësinë e komunikimit sikur Siri, me një prekje butani.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë