Loading…

Akisdent i rëndë në Suharekë: 4 të lënduar

  • 18/02/2020 | 19:46

Akisdent i rëndë në Suharekë: 4 të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit, në dalje të Suharekës, kur si pasojë katër persona janë lënduar, shkruan Gazeta Metro.


Aksidenti ka ndodhur në ora 18:00, dhe në të janë përfshirë dy vetura. Lajmin e ka konfrimuar për Metron zëdhënësi i policisë Baki Kelani.

“Rreth orës 18:00, në autostradë, dalja për Suharekë, drejtimi Prishtinë-Prizren, ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy veturave, si pasojë e aksidentit janë lënduar katër persona, ka thënë Kelani.

Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Prizrenit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë