Loading…

AKP: Bordi i drejtorëve miraton transaksionin e ‘SHAL 52’

  • 03/12/2019 | 12:50

AKP: Bordi i drejtorëve miraton transaksionin e ‘SHAL 52’

Bordi i Drejtorëve të Agjencisë Kosovare të Privatizimit, ka bërë të ditur sot se ka mbajtur mbledhjen e radhës të cilët kanë miratuar transaksionin e SHAL 52, transmeton Gazeta Metro.


Përmes një komunikate për media, ka bërë të ditur se është mbajtur mbledhja e rregullt ku është diskutua dhe u morr vendim të rëndësishme për procesin e privatizimit dhe likuidimit të ndërmarrjeve shoqërore në përputhje me mandatin e vet ligjor

Në këtë mbledhje Bordi i Drejtorëve miratoi, pas shqyrtimit, transaksionet e SHAL 52 e cila u
mbajt me 25 nëntor 2019./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë