Loading…

AKR-së në Vushtrri i bashkohen 50 anëtarë të rinj (Foto)

  • 25/12/2016 | 16:10

AKR-së në Vushtrri i bashkohen 50 anëtarë të rinj (Foto)

Në Vushtrrri ju bashkuan edhe 50 të rinj dhe u pajisen me libreza e AKR-së

Nga takimi i mbajtur u bashkëbisedua edhe me rininë që ishin prezent, ku disa prej tyre theksuan se arsyeja për të qenë pjesë e AKR-së vie pikërisht nga motivi i marrë nga puna e Degës së AKR-së, Presidenti Pacolli që bashkëndien qeverisjen jo të mirë të vendit, brengat që kemi si rini dhe programi alternativë i kësaj partie.

Fjalime rasti mbajtën kordinatori i Degës së AKR-s për Vushtrri, Nasuf Aliu edhe kryetarja e Forumit Rinor të AKR-së në Vushtrri znj.Mergime Berisha./gazetametro.net

 

12345

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë