Loading…
Akrobatët gati sa nuk rrëzojnë aeroplanin
  • 07/07/2018 | 15:19

Akrobatët gati sa nuk rrëzojnë aeroplanin

Dy akrobatë gati sa nuk kanë rrëzuar një aeroplan që po udhëtonte shumë ulët mbi ta.


Dy akrobatët rrezikuan jetën e tyre dhe të shumë të tjerëve kur gati rrëzuan një aeroplan që po udhëtonte shumë ulët, transmeton gazetametro.net

Yuliia Nos bëri një lëvizje akrobatike duke vendosur njërën dorë mbi kokën e partnerit të saj, Kolisnichenko, derisa këmbët i kishte lart.

Kjo, përderisa një aeroplan po udhëtonte shumë ulët dhe gati sa nuk goditi këmbën e akrobates nëpërmjet rrotës.

Yuliia dhe partneri i saj janë kritikuar shumë për këtë veprim sepse rrezikuan jetën e tyre qindra jetë të tjera. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë