Loading…

Aksident i rëndë trafiku në qendër të Prizrenit (Foto)

  • 25/04/2017 | 14:39

Aksident i rëndë trafiku në qendër të Prizrenit (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në qendër të Prizrenit, ku janë përfishirë dy vetura dhe një çiklist.


Aksidenti ka ndodhur në sheshin “Alia Izetbegovic”, në qendër të qytetit dhe në vndngjarje kanë dalë edhe Policia e Kosovës, raporton gazetametro.net.

Fotografitë tregojnë se veturat e përfshira në aksident janë, njëra e institucionit mikrofinanciar “Finca” dhe tjetra e auto-shkollës “Getorari”.

Personi që ka qenë në biçikletë, një i moshuar, sipas dëshmitarëve, thuhet të jetë lënduar, dhe është transferuar në spitalin rajonal të Prizrenit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë