Loading…

Aksident i rëndë, 3 gra dërgohen me helikopter drejt Tiranës

  • 31/08/2018 | 11:21

Aksident i rëndë, 3 gra dërgohen me helikopter drejt Tiranës

Tre gra mbetën të plagosura si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Fushë Mamurras.


Mjeti tip “Renault” me targa AA 970 KU, doli nga rruga e për pasojë tri gra mbetën të lënduar rëndë. Ato janë dërguar me urgjencë në spitalin e Traumes, teksa dy prej grave mësohet se janë në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Nuk dihen shkaqet se përse përfundoi jashtë rruge mjeti tip “Renault” ku udhëtonin tre te plagosurat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë