Loading…

Aksident i rëndë afër Ferizajt

  • 24/12/2016 | 08:53

Aksident i rëndë afër Ferizajt

Në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident i rëndë në magjistralen Ferizaj – Shkup.

Në fotografitë e siguruara shihen disa persona dhe zjarrfikësit duke e nxjerr jashtë veturës një person të lënduar.

Vetura e aksidentuar është e markës “Opel”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë