Loading…

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, kamioni godet një grua

  • 10/03/2019 | 11:14

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, kamioni godet një grua

Një grua në Fushë Kosovë është goditur nga kamioni rreth orës 09:30, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin për Gazetën Metro e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha, i cili ka njoftuar se e lënduara është dërguar në emergjencë.

“Rreth orës 09:30 në rrugën Pejë-Prishtinë, një person është goditur nga një kamion. E lënduara është dërguar në emergjëncë”, ka thënë ai.

Hoxha ka bërë të ditur se me rastin, po merret Policia e Kosovës dhe njësitet relevante të saj.

Kujtojmë se ditëve të fundit, numri i aksidenteve në vendin tonë është shtuar. Vetëm për dy muaj, kanë vdekur 16 persona nëpër aksidente të trafikut./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë