Loading…

Aksident i rëndë në Gërmi (Foto/Video)

  • 11/04/2017 | 09:02

Aksident i rëndë në Gërmi (Foto/Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Gërmi, përkatësisht pran shkollës së mesme“Gjin Gazulli”, ku janë përfshirë tri vetura.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes, ndërsa raportohet për të lënduar.

Aksidenti ka ndodh si pasojë e tejkalimit të rrezikshëm me shpejtësi mbi 100 kmh në zonën ku vozitja para shkollës është e kufizuar 30 km/h, transmeton zëri.

Ndërsa si pasoj e këtij aksident edhe rruga është bllokuar për qarkullim.

ak_1491893706-2664809

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë