Loading…

Aksident i rëndë në Gjakovë, ka të lënduar (Foto)

  • 02/04/2017 | 08:34

Aksident i rëndë në Gjakovë, ka të lënduar (Foto)

Në rrugën transit “Tirana”, në Gjakovë ka ndodhur një aksident i rëndë si pasojë e të cilit janë lënduar dy persona.

Mësohet se të lënduarit kanë marrë trajtimin mjekësor në emergjencë rreth orës 01:30 pas mesnate.

Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

a_1491114466-5478025

aa_1491114469-8538029

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë