Loading…

Aksident i rëndë në Klinë, gjashtë persona të lënduar

  • 21/06/2021 | 18:47

Aksident i rëndë në Klinë, gjashtë persona të lënduar

Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident në rrugën Klinë-Istog, gjashtë të lënduar, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënëses i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Rreth orës 17:00, policia është informuar se në rrugën Klinë –Istog, përkatësisht në fshati Sllakuqan ka ndodhur një aksident trafiku, në këtë aksident kanë qenë të involvuar dy vetura. Si pasojë e aksidentit janë lënduar gjashtë persona”, tha Rugova.

Të lënduarit janë dëguar në spital./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë