Loading…

Aksident i rëndë në magjistralen Pejë-Prishtinë

  • 07/03/2017 | 08:54

Aksident i rëndë në magjistralen Pejë-Prishtinë

E përmbysur ka përfunduar një makinë sot në mëngjes në Llapushnik të Drenasit, në magjistralen Pejë-Prishtinë, ndërkohë që raportohet se ka të lënduar.


Siç raportohet, policia dhe ndihma e shpejtë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Policia akoma nuk ka dhënë detaje nga ky rast, mirëpo siç mësohet, ka të lënduar.

ll_1488871204-9471115

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë