Loading…

Aksident i rëndë në Obiliq, vdes një person dhe lëndohen katër të tjerë

  • 24/01/2022 | 17:04

Aksident i rëndë në Obiliq, vdes një person dhe lëndohen katër të tjerë

Mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30, është raportuar për një aksident trafiku të ndodhur në fshatin Palaj të komunës së Obiliqit. Për pasojë ka vdekur një person dhe katër të tjerë janë lënduar.


Nga informatat e para bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë një autobus dhe një veturë.

“Një person ka humbur jetën ndërkaq katër persona po vazhdojnë të marrin trajtimin mjekësor për shkak të lëndimeve të marra nga aksidenti”, ka konfirmuar policia.

Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij aksidenti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë