Loading…

Aksident i rëndë në Podujevë, vdes një person

  • 08/03/2019 | 18:51

Aksident i rëndë në Podujevë, vdes një person

Një aksident i rëndë mes një veture Golf 6 dhe një kombi ka ndodhur sot rreth orës 15.00 në Podujevë, ku si pasojë ka vdekur një person, trasnmeton Gazeta Metro.


Zëdhënësja e Policisë së Kosovës Flora Ahmeti ka njoftuar për Gazetën Metro se trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion.

“Rreth orës 15:00 kemi pranuar informatën se në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, një veturë e tipit Golf 6 ,ngjyrë hiri e cila ka qenë në lëvizje dhe një kombi  i cili ka qenë i parkuar”, ka thënë Ahmeti, derisa ka treguar se trupi i viktimës është dërguar për obduksion, ka njoftuar Flora Ahmeti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: info[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë