Aksident i rëndë në Prishtinë, vetura godet një motoçikletë: Policia jep detaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, derisa një veturë dhe një motoçikletë kanë qenë të përfshira në këtë aksident, shkruan Gazeta Metro.  Rastin për Metron e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës. Ajo ka bërë të ditur se nga ky aksident janë lënduar … Vazhdoni me leximin e Aksident i rëndë në Prishtinë, vetura godet një motoçikletë: Policia jep detaje