Loading…

Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës: Vetura futet në të kuqen në semafor dhe goditet nga një tjetër

  • 01/08/2020 | 15:40

Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës: Vetura futet në të kuqen në semafor dhe goditet nga një tjetër

Një aksident i rëndë ka ndodhur afër Katedrales në Prishtinë.


Sipas dëshmitarëve të rastit, dy vetura janë përplasur mes vete me ç’rast një person është lënduar rëndë dhe ka mbetur i shtrirë në tokë.

Në vendin e ngjarjes thuhet të kenë arritur policia dhe ndihma e shpejtë derisa detaje të tjera nuk dihet.

Në grupin ‘Marakli t’kerreve’ në Facebook është publikuar edhe momenti se kur ka ndodhur aksidenti.

Vetura shihet duke hyrë në të kuqen e semaforit, më pas i shpëton fillimisht një aksidenti, ndërsa në herën e dytë e godet një veturë tjetër.

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë