Loading…

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë

  • 07/12/2016 | 08:53

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën Podujevë-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Gllamnik.


Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ku përveç dëmeve materiale ndërmjet tri veturave të përfshira në këtë aksident. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 8:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë