Loading…

Aksident i rëndë në rrugën që shpie nga Shkupi për në pikën kufitare me Kosovën

  • 14/06/2019 | 15:39

Aksident i rëndë në rrugën që shpie nga Shkupi për në pikën kufitare me Kosovën

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën që të dërgon nga Shkupi për në pikën kufitare me Kosovën, transmeton Gazeta Metro.


Si pasojë e këtij aksidenti rruga është plotësisht e bllokuar, dhe nuk dihet se kur mund të lirohet.

Deri tani nuk dihet për persona të lënduar, ndërkohë janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe ndihma e shpejtë. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë