Loading…

Aksident i rëndë në rrugën Rahovec-Malishevë, shtatë të lënduar

  • 28/09/2021 | 22:26

Aksident i rëndë në rrugën Rahovec-Malishevë, shtatë të lënduar

FOTO ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën Rahovec-Malishevë, ku për pasojë shtatë persona kanë mbetur të lënduar.

Lajmi është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës të cilët kanë bërë të ditur se një pjesë e të lënduarve po trajtohen në Gjakovë, e pjesa tjetër në Prizren.

Aksidenti ka ndodhur afër fshatit Zatriq.

“Rreth orës 15:30 ka ndodhur një aksident në aksin rrugor Rahovec- Malishevë, afër fshatit Zatriq, ku kanë mbetur 7 të lënduar. Një pjesë e të lënduarve në emergjencë Gjakovë, të tjerët në emergjencë në Prizren”, kanë thënë nga Policia e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë