Loading…

Aksident i rëndë në rrugën Tetovë-Jazhincë, mund të ketë viktima

  • 12/03/2017 | 17:05

Aksident i rëndë në rrugën Tetovë-Jazhincë, mund të ketë viktima

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para disa momenteve në rrugën Tetovë-Jazhincë.

Sipas informatave të para,jozyrtare të siguruara, mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Vratnicë.

Në vend ngjarje kanë dalë ekipet e policisë, zharrfikësit, si dhe shumë automjete të ndihmës së shpejtë.

Informatat e para jozyrtare nga vendi i ngjarjes flasin se ka mundësi që në aksident të ketë edhe viktima./Gazeta Express

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë