Loading…

Aksident i rëndë në Shqipëri, dyshohet për pesë të vdekur

  • 25/06/2021 | 09:07

Aksident i rëndë në Shqipëri, dyshohet për pesë të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Vlorë dhe paraprakisht dyshohet për viktima.


Dy mjete janë përplasur, ndërkohë që njëri prej tyre ka dalë nga rruga dhe është shkatërruar plotësisht.

Mendohet të jetë nisur me urgjencë në drejtim të spitalit një vajzë e mitur, ndërsa një tjetër person vazhdon prej disa minutash i bllokuar brenda makinës.

Mësohet se drejt vendit të ngjarjes janë nisur 3 ambulanca, dyshohet për më tepër se një viktimë.

Shërbimet e urgjencës e kanë të pamundur t’i nxjerrin trupat në këto momente nga automjetet.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë