Loading…

Aksident i rëndë në Vushtrri, vetura godet një burrë me gruan dhe vajzën

  • 21/03/2023 | 20:35

Aksident i rëndë në Vushtrri, vetura godet një burrë me gruan dhe vajzën

Një aksident trafiku me tre të lënduar ka ndodhur para pak çastesh në Vushtrri.


Siç kanë bërë të ditur nga Policia për rajonin e Mitrovicës rasti ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, ku një veturë ka goditur tre këmbësorë.

“Në rrugën “Dëshmorët e Kombit “në Vushtrri, aksident trafiku me të lënduar. Një veturë ka goditur tre këmbësorë. Janë dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Lajmi.net mëson se të lënduarit janë prindërit me vajzën e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë