Loading…

Aksident i rëndë te Katedralja në Prishtinë

  • 17/03/2017 | 22:39

Aksident i rëndë te Katedralja në Prishtinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur te udhëkryqi kryesor në Prishtinë, afër Katedrales.


Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, një BMW me targa të huaja dhe një Audi me targa vendore, raporton lajmi.net.

Sipas informacioneve të para, një person është i lënduar, kurse në vendin e ngjarjes tashmë kanë dalë dy vetura të Emergjencës.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes, meqe një pjesë e udhëkryqit është bllokuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë