Loading…

Aksident i rëndë “te Qafa” në Prishtinë: Vetura hyn brenda lokaleve

  • 25/10/2020 | 23:27

Aksident i rëndë “te Qafa” në Prishtinë: Vetura hyn brenda lokaleve

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, ku një veturë është përplasur dhe ka hyrë brenda disa lokaleve, shkruan Gazeta Metro.


Në disa foto të siguruara nga Gazeta Metro, shihet se ngjarja ka ndodhur “te Qafa” dhe në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe zjarrëfikësit.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident, por në fotografi shihet se ka dëme materiale.

Metro do t’iu mbajë të informuar me detajet rreth këtij rasti…/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë