Loading…

Aksident i rëndë trafiku në Fushë Kosovë, ka të lënduar (Foto)

  • 20/03/2017 | 14:38

Aksident i rëndë trafiku në Fushë Kosovë, ka të lënduar (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Fushë Kosovë, në të cilin dy vetura janë të përfshira.


Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti ka konfirmuar për Koha.net se ka edhe të lënduar, por që nuk ka dhënë numrin e saktë të të lënduarve.

“Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:25 në Fushë Kosovë. Mund të konfirmoj se ka edhe të lënduar, por numrin e saktë do ju konfirmojmë më vonë”, ka thënë Ahmeti për Koha.net.

KP ka siguruar pamjet nga ky aksident.

k1

k2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë