Loading…

Aksident i rëndë trafiku në Kçiq të Mitrovicës, lëndohen tre persona

  • 11/11/2021 | 09:09

Aksident i rëndë trafiku në Kçiq të Mitrovicës, lëndohen tre persona

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur natën e kaluar në fshatin Kçiq i Madh në Komunën e Mitrovicës.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, ku si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar tre persona.

Rasti është konfirmuar edhe nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zaiti.

Nga pamjet e publikuara nga ky aksident shihet se situata në këtë rast ishte mjaftë e rëndë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë